Konsultacje online

Szanowni Państwo,
Mając na uwadze potrzebę natychmiastowej konsultacji problemów zdrowotnych lub wyników badań z każdego miejsca na świecie bez potrzeby osobistego stawienia się proponujemy możliwość porad wirtualnych. Porada wirtualna nie zastępuje osobistej wizyty u lekarza ani badania ginekologicznego, lecz umożliwia Państwu odpowiednie przygotowanie się do przyszłej wizyty w gabinecie poprzez otrzymanie zaleceń badań uzupełniających. Także uzyskanie szybkiej konsultacji zaleconych wcześniej wyników badań to jeszcze jedno ułatwienie umożliwiające konsultacje bez konieczności dalekiej podróży.

Ze względu na konieczność poświęcenia określonego czasu na analizę przedstawianych problemów i wyników oraz przepisów skarbowych obejmujących świadczenia w ramach mojej działalności gospodarczej konsultacje te są odpłatne.
Koszt konsultacji zależy od jej rodzaju.

Konsultacja naprotechnologiczna - analiza problemu niepłodności lub innego problemu zdrowotnego z wypełnieniem załączonej ankiety (zakładka formularz do konsultacji na dole strony), analizą dotychczasowych badań i sposobów terapii. Obejmuje omówienie i zalecenia dotyczące dalszego postępowania , wykonania badań dodatkowych ew. sugestie modyfikacji leczenia - 350zł.(78E)

Konsultacja ginekologiczno-położnicza - 250zł.(56E)

Krótka konsultacja dotyczące wniosków lub zaleceń z poprzednich wizyt, wyjaśnienia wątpliwości dotyczących wyników badań bądź stosowania zaordynowanych leków lub zamienników w razie braku dostępności -75 zł.(17E)

Istnieje możliwość konsultacji on-line w szczególnych przypadkach.

Mam nadzieję, że rozumiecie Państwo, iż mimo wirtualności porady jest to praca wykorzystująca moją wiedzę oraz przeznaczony na nią czas.

Z poważaniem Andrzej Banach lekarz medycyny
Specjalista ginekologii i położnictwa
Konsultant medyczny naturalnych metod płodności - NaProTechnologii
Opłatę można dokonać przelewem w złotych polskich na konto:
38 1750 0012 0000 0000 1036 0765

Równowartość w Euro na konto walutowe
IBAN/SWIFT BIGBPLPW 55 1750 0012 0000 0000 1307 2191

Lub w złotówkach poprzez portal płatniczy poniżej:

Konsultacja on-line

Zapłać online - 250 PLN

Konsultacja Naprotechnologiczna online

Zapłać online - 350 PLN

Odniesienie do tematów wizyty

Zapłać online - 75 PLN

KONSULTACJE STACJONARNE W DCG Centrum Medyczne Krynicka

W celu rejestracji na wizytę stacjonarną naprotechnologiczną prosimy o dokonanie zadatku w kwocie 100 zł przelewem na konto DCG Krynicka :

Santander Bank Polska S.A. 17 1090 2398 0000 0001 4997 9415

w tytule przelewu prosimy o wpisanie "Naprotechnologia" oraz imienia i nazwiska + nr telefonu
Po zaksięgowaniu wpłaty, Recepcja skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu umówienia terminu wizytyDokumenty: Formularz do konsultacji


Dokonując płatności akceptujesz regulamin serwisu i płatności.